Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Zlecę synchronizację GPS z automapą

nr 82803 skierowane do usługodawców z miasta: Bydgoszcz, województwo kujawsko-pomorskie.
ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE

TREŚĆ ZLECENIA (ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE)
Witam, Chciałbym zorientować się, czy byliby Państwo w stanie skonfigurować mi gps'a z automapą. Walczę z tym już od jakiegoś czasu i poradzić sobie nie mogę. AutoMapa EU 6.9 - pobrana z internetu - nie chce poprawnie funkcjonować (wyskakuje komunikat : OUT OF MEMORY ERROR) i nic z tym zrobić nie mogę. Proszę o odpowiedź czy podjęliby się Państwo takiej usługi i o informację ile by ona kosztowała. Sprzęt na jakim AutoMapę chciałbym mieć to MIO MOOV 200. Pozdrawiam i proszę o szybki kontakt. Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail »
KATEGORIE ZLECEŃ