Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Zlecę budowę domu jednorodzinnego - Bydgoszcz

nr 650192 skierowane do usługodawców z województwa: kujawsko-pomorskie.
ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE

TREŚĆ ZLECENIA (ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE)
Zlecę budowę domu jednorodzinnego do stanu deweloperskiego w miejscowości Ciele gmina Białe Błota, powiat bydgoski. Dom ma być zrealizowany zgodnie z projektem firmy MG Projekt "Dom z widokiem 3"- wariant G odbicie lustrzane (na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl można sprawdzić opis podstaw projektu). Posiadam pozwolenie na budowę, zatwierdzony projekt przyłącza wodociągowego. Ponadto w drodze znajduje się sieć wodociągowa, gazowa, przy działce sieć energetyczna. Termin rozpoczęcia prac: wczesna wiosna 2020 roku. Budynek posadowiony ma być na płycie fundamentowej, technologia budowy domu tradycyjna, budynek o dwóch kondygnacjach naziemnych oraz poddaszu nieużytkowym, niepodpiwniczony, kryty dachówką ceramiczną z garażem wbudowanym w bryłę budynku. Stropy szt. 2 wylewane żelbetowe. Zainteresowanych proszę o kontakt. Pozdrawiam. Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail »