Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Urlopy w naszym kraju coraz bardziej pożądane

Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail

W trakcie planowania urlopu, niektórzy nawet nie biorą pod uwagę opcji odpoczynku w kraju. Inni natomiast nie chcą nawet wyobrazić sobie wakacji bez choćby kilku dni nad polskim morzem. Czy Polska ma do zaoferowania atrakcyjne zakątki warte odwiedzenia? Jakie jeszcze korzyści przemawiają za pozostaniem w kraju?

Pomimo ciągłych narzekań na polską pogodę oraz coraz wyższe ceny, ponad połowa Polaków decyduje się na wakacje w kraju. Szczególnie ma to miejsce w przypadku rodzin z małymi dziećmi, dla których wczasy w kraju są wygodniejsze w aspekcie psychologicznym. W wyjątkowych sytuacjach, istnieje możliwość szybszego powrotu do domu, jest konieczne, aby czekać do końca wyjazdu. Dodatkowo w Polsce o wiele prościej jest znaleźć spokojne i kameralne miejsce do odpoczynku.

W rzeczywistości wiele osób ma obawy w odniesieniu do wycieczek zagranicznych ze względu na bariery językowe. Jest to istotne utrudnienie dla osób, które oprócz zwiedzania, chciałaby przy okazji z kimś porozmawiać. Zdecydowanie trudniej jest nawiązać kontakt z obcokrajowcem, co może mieć negatywny wpływ na nasze samopoczucie, i w związku z tym – zepsuć cały wakacyjny wyjazd.

Następną zaletą naszego kraju jako znakomitego miejsca odpoczynku jest Morze Bałtyckie. Wiele osób ceni sobie jego niepowtarzalny klimat. Także wielbiciele gór i jezior znajdą w Polsce dla siebie interesujące miejsca. Dodatkowo takie wyjazdy wcale nie muszą wymagać posiadania dużej sumy pieniędzy. Często, nawet w najbardziej obleganym okresie można trafić na tańsze miejsca w domach wypoczynkowych w bardzo atrakcyjnych cenach.

Ze statystyk jasno wynika, że większość Polaków woli spędzać wakacje w kraju niż poza jego granicami. Na dość zgryźliwą pogodę wpływu nie mamy, lecz jak widać nie jest to dla nas kluczowy kłopot. Możliwe jest zatem, że większości z nas bardziej podoba się poznawanie nowych, rodzimych miejsc, niż nudne lenistwo na plażach Francuskiej Riwiery.